Szeretettel várjuk vendégeinket!

May 31., 13:30

Minden készen áll a 2019-es Borvidékek Hétvégéje sikeres megszervezéséhez, ma
16 órától várjuk vendégeinket!

 

Péntek délután ragyogó napsütésben fejeződtek be az előkészítő munkálatok az esemény helyszínein. A szervező Vigadó Kulturális és Civil Központ munkatársai, valamint a városgazdálkodásért felelős Kövál kollégái gondoskodtak róla, hogy városunk jó hírét vihessék az ide érkező vendégek. A szervezők ezúton is köszönik a nyitott pincéket képviselő családok sgeítségét, a közreműködő egyesületek, hatóságok és magánszemélyek támogatását, valamint a helyiek türelmét. 18.000 fős városunkba erre az eseményre több mint 6.000 látogatót várunk, ez a közös összefogás nélkül nem valósulhatna meg!

Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint a következő két napban Monoron csapadék nem várható, ideális kirándulóidő várja a hozzánk érkezőket! Ha pár perces zápor esetleg elő is fordulna, emiatt senkinek nem érdemes otthon maradnia! Sok jó ember kis helyen is elfér - tartja a mondás, és ha egy kis csapadék miatt egy pincében húznák meg magukat, akkor a helyiek vendégszeretetéből is részesülhetnek!